futbal v meste 2024

Semifinálové turnaje sa konajú v ôsmich mestách na Slovensku. Vždy pred obchodným centrom, na námestí, či na inom rušnom mieste vyrastie umelý trávnik a krásne futbalové ihrisko s mantinelmi. Na ňom sa bude hrať futbalový turnaj mladých talentov do 11 rokov. V každom meste sa v turnaji stretne najviac 16 registrovaných tímov. Prípadný záujem vyššieho počtu tímov budeme riešiť individuálne. Hrá sa 3 na 3 a registrovať sa môžu celkovo 9-členné tímy. Vyberte si termín semifinále a registrujte svoj tím. V prípade, že máte záujem sa dozvedieť viac o turnaji, pozrite si propozície turnaja.

TERMÍNY SEMIFINÁLE

Semifinálové turnaje sa konajú v ôsmich mestách na Slovensku. Vždy pred obchodným centrom, na námestí, či na inom rušnom mieste vyrastie umelý trávnik a krásne futbalové ihrisko s mantinelmi. Na ňom sa bude hrať futbalový turnaj mladých talentov do 11 rokov. Turnajový spôsob sa bude odvíjať od počtu registrovaných tímov, no vždy tí najlepší postúpia do celoslovenského finále.

datum-zilina

BRATISLAVA

datum-zilina

KOŠICE

datum-zilina

PREŠOV

datum-zilina

NITRA

datum-zilina

TRNAVA

datum-zilina

TRENČÍN

datum-zilina

BANSKÁ BYSTRICA

datum-zilina

ŽILINA

finále

Vyvrcholením turnaja bude veľké finále pred bratislavskou Euroveou, v ktorom sa stretnú tie najlepšie tímy z celého Slovenska. Bude to pravá oslava futbalu, ozajstný zážitok pre mladých futbalistov. Okrem samotného finále bude pred Euroveou množstvo futbalových atrakcií a množstvo nielen futbalových osobností.

Takto vyzeralo finále Futbalu v meste 2023

prečo to robíme

Cieľom Futbalu v meste je vytiahnuť futbal zo štadiónov bližšie k ľuďom, na námestia, pred obchodné centrá. Touto aktivitou chceme ukázať, že futbal je krásna hra, ktorá sa dá hrať všade a vedia ju hrať všetci. Takisto ako Únia ligových klubov, ktorá riadi Niké ligu, chceme podporiť mladé futbalové talenty. Spolu s generálnym partnerom projektu spoločnosťou BILLA sme sa zhodli na tom, že chceme spraviť pre mladé futbalové talenty pekný projekt, ktorý ich môže odštartovať na ceste za ich snom. Prihláste sa do Futbalu v meste, nie je to len ďalší turnaj. Je to výnimočný projekt pre mladých futbalistov, pre všetkých, ktorí milujú tento šport.

chcete sa registrova

Registrácia je úplne jednoduchá a zdarma. Stačí kliknúť na REGISTRÁCIA, vyplniť všetky potrebné údaje, nahrať fotku, prípadne video a počkať na potvrdzujúci mail. Pred termínom semifinále, ktoré ste si vybrali, vás budeme kontaktovať s detailnými informáciami a propozíciami turnaja. Registrovať sa dá najneskôr 3 dni pred začiatkom turnaja. Maximálny počet registrovaných tímov na jeden turnaj je 16.

FOTOGALÉRIA (FINÁLE 2023)