registrácia

Veľmi sa tešíme, že idete s nami do toho. Vyplňte formulár nižšie, vyberte si termín a miesto semifinále a registrujte sa do Futbalu v meste.

Každého semifinále sa môže zúčastniť maximálne 16 družstiev. Registrovať sa do turnaja však môže aj viac tímov. V prípade, ak bude váš tím „pod čiarou“, teda bude už na konkrétny turnaj registrovaných viac tímov ako 16, budeme s vami vašu registráciu riešiť individuálne. Prípadne, ak sa nám nejaký tím odhlási, budeme vás okamžite kontaktovať. Registrujte sa preto do turnaja, aj keď už tu je viac tímov ako 16.

Vaša registrácia do turnaja sa neobjaví okamžite. Na webe sa objaví do 24 hod., resp. vždy ďalší nasledujúci pracovný deň. Po registrácii vás bude kontaktovať projektový manažér projektu, ktorý s vami dotiahne podrobnosti.

Jeden tím sa môže prihlásiť naraz do len do jedného semifinále! Registrácia sa vždy uzatvára 3 dni pred samotným termínom semifinále. Registrovať sa môžu futbalové alebo školské tímy do 11 rokov (chlapci alebo dievčatá narodené 2012 a mladší). Hrá sa 3 na 3 a maximálny počet hráčov v tíme je 9.

registracia-hamsikovci

    Miesto regionálneho turnaja:*

    *Povinné údaje


    Po správnom vyplnení vám príde potvrdzovací e-mail a bude vás kontaktovať organizátor turnaja s ďalšími pokynmi.