semifinále v bratislave

bratislava-lokalita

BRATISLAVU OVLÁDOL TÍM ENGERAU BOYS!

bratislava-lokalita
Rozmer ihriska: 18×13,5 m
Povrch ihriska: syntetická tráva
Počet hráčov: 3 na 3 na ihrisku bez brankára (maximálny počet hráčov v tíme – 9)
Striedanie: hokejovým spôsobom

Pravidlá turnaja

Maximálny počet registrovaných tímov: 16

Na futbalovom ihrisku s umelou trávou a mantinelmi, ktoré na mieste postavíme, sa odohrá hlavný turnaj vo futbale vo vekovej kategórii do 11 rokov (chlapci narodení 2013 a neskôr a dievčatá narodené 2023 a neskôr). Hrať sa bude 3 na 3 bez brankára a celkový počet hráčov v jednom tíme je maximálne 9. Tímy budú hrať v skupinách každý s každým, úspešné tímy zo skupín sa stretnú vo vyraďovacej časti a tie najlepšie vo finále. Priamy postup do celoslovenského finále, ktoré sa uskutoční 21.augusta 2024 v Bratislave, si vybojujú finalisti každého semifinálového kola.

PROGRAM HERNEJ ČASTI:

Herná časť, skupiny 1-4 (zápasy v základných skupinách na ihrisku)

Slávnostný nástup všetkých tímov

Slávnostné výkop turnaja (prezident ÚLK Ivan Kozák a finančný riaditeľ BILLA Tomáš Staňo)

Autogramiáda hráčov ŠK Slovan Bratisla (Nino Marcelli, David Strelec, Kevin Wimmer) a bývalých futbalistov (Samuel Slovák a Martin Mikulič)

Finále R-Gol Skill Challenge na hlavnej ploche

Aktivita influencerov v stane TV Markíza (UEFA EURO 2024)

Finálová časť turnaja (vyraďovacie zápasy)

Vyhodnotenie turnaja (ocenenie najlepších)

PROGRAM V ZÓNE  – FUTBAL V RÔZNYCH PODOBÁCH:

  • BILLA súťaže a aktivity o ceny
  • BILLA oddychová zóna
  • Zóna TV Markíza k UEFA EURO 2024
  • Freestyle s Luckou Kevickou
  • R-Gol Skill Challenge s Luckou Kevickou
  • Maľovanie na tvár
  • Autogramiáda osobností (14:30), hráči ŠK Slovan Bratislava (Nino Marcelli, David Strelec, Kevin Wimmer) a bývalí futbalisti (Samuel Slovák a Martin Mikulič)

REGISTROVANÉ TÍMY

Fkm Žraloci

Fkm Žraloci

FK Danubia Veľký Biel

FK Danubia Veľký Biel

FK Dúbravka

FK Dúbravka

Engerau boys

Engerau boys

FKM Stupava

FKM Stupava

FC BIELBA

FC BIELBA

FK Lamač

FK Lamač

Petržalka Women

Petržalka Women

TJ Rovinka

TJ Rovinka

FK Mamateyka

FK Mamateyka

ŠK Slovan Bratislava

ŠK Slovan Bratislava

FK Inter Bratislava

FK Inter Bratislava

Cirkus brothers

Cirkus brothers

Pionieri

Pionieri

NÁHRADNÍCI

MŠK Senec

MŠK Senec

FC Rohožník

FC Rohožník