/Parkovisko pri MOL aréne/

Víťaz detského turnaja: Majstri Malé Dvorníky
Víťaz dospelého turnaja: Avangers

Poznáme aj víťazov Futbalu v meste v Dunajskej Strede

V Dunajskej Strede sa Futbal v meste usadil pred novým štadiónom MOL Aréna. Počasie bolo vrtkavé, no futbal zvíťazil aj tu. Dunajská Streda bola v poradí už 11-ta zastávka Futbalu v meste. Medzi deťmi zvíťazili Malé Dvorníky, dospelý turnaj ovládol Avangers. Víťazné tímy postupujú na celoslovenské finále, ktoré sa uskutoční 5.6.2019 pred bratislavským nákupným centrom Eurovea.

Detský turnaj pre Malé Dvorníky

Detský turnaj v kategórii do 10 rokov organizuje ÚLK v spolupráci so Slovenským futbalovým zväzom v rámci projektu Dajme spolu gól. V Dunajskej Strede sa zišlo sedem detských tímov. Hrali systémom každý s každým a najlepším celkom napokon bol tím nazvaný Majstri Malé Dvorníky.

Víťazom dospelého turnaja Avangers

Štyri tímy prišli napriek nie celkom priaznivému počasiu pred MOL Arenu, aby si to medzi sebou rozdali o postup do veľkého finále. Absolútne zaslúžene si postup vybojoval tím Avangers! Vo finále zdolal presvedčivo tím Red White Green Brigade!

Čo získava víťaz

Víťaz získava postup na celoslovenské finále do Bratislavy (5.6.2019). Vo finále sa stretnú najlepšie tímy z celého Slovenska, resp. skupinových kôl. Okrem toho víťaz skupinového kola získava aj vecné ceny od partnerov Collalloc, Eutraco, Orange Sport či Fortuna.