/Námestie Oslobodenia/

Víťaz detského turnaja: Benfica Senica
Víťaz dospelého turnaja: Morghan Team

V Senici aj zápasy Realu proti Juventusu. Zvíťazila Benfica

V Senici to bol zaujímavý turnaj. Veď o cenný triumf v detskom turnaji bojovali tímy ako Juventus, Real či Barca. Napokon zvíťazila Benfica. V konkurencii 4 dospelých tímov zvíťazil Morghan Team. Víťazné tímy postupujú na celoslovenské finále, ktoré sa uskutoční 5.6.2019 pred bratislavským nákupným centrom Eurovea.

Detský turnaj pre Benficu

Detský turnaj v kategórii do 10 rokov organizuje ÚLK v spolupráci so Slovenským futbalovým zväzom v rámci projektu Dajme spolu gól. V Senici to bola záležitosť domácej Benficy, resp. domácej akadémie FK Senica. Chlapci z nej si dali názov Benfica a nechali za sebou všetkých. Aj svojich kamarátov, ktorí sa volali Real či Juventus.

Víťazom dospelého turnaja Morghan Team

Na námestí v Senici to žilo aj turnajom dospelých amatérskych futbalových partií. Bol to výborný turnaj. Základnú skupinu ovládol Morghan Team bez straty bodu. Do finále však postupujú prví dvaja zo skupiny, a tak si to Morghan rozdal spolu s tímom Black Panthers. Vyrovnané finále našlo rozuzlenie až v predĺžení, ktoré sa hralo 1 vs. 1 a skončilo lepšie pre Morghan Team.

Čo získava víťaz

Víťaz získava postup na celoslovenské finále do Bratislavy (5.6.2019). Vo finále sa stretnú najlepšie tímy z celého Slovenska, resp. skupinových kôl. Okrem toho víťaz skupinového kola získava aj vecné ceny od partnerov Collalloc, Eutraco, Orange Sport či Fortuna.